רופאים מומחים במגוון התמחויות

רפואת מומחים
רופא מומחה מתי שנוח לך. איפה שנוח לך.

במסגרת שירות רפואת מומחים, תוכל/י לבחור רופא מומחה מתוך מגוון רחב של התמחויות. תוכל/י לבחור את הרופא המועדף עליך בכל מקום ובזמן שנוח לך על פי הזמינות, תחום ההתמחות, על פי הניסיון שמוצג, או אפילו על פי המלצת המטופלים של הרופא.

כל שעליך לעשות זה להכנס לאפליקציה, לבחור רפואת מומחים ולזרום עם מסכי האפליקציה.

מגוון מומחים מהשורה הראשונה יגיעו אליך למתן ייעוץ רפואי: קרדיולוגיה. אורטופדיה. נשים. נפרולוגיה. אורולוגיה. כירורגיה. כירורגית ילדים. גסטרו ילדים. אוקולוגיה. יתר לחץ דם. כאב. המטולוגיה. אנדוקרינולוגיה.

לאחר שבחרת את הרופא המומחה המתאים לך אם על פי ניסיונו, או על פי היכרות שלך איתו או על פי המלצת המטופלים הקודמים, יפתח בפניך יומן הרופא כדי שתוכל לתאם את השעה הנוחה לך מתוך שעות הקבלה; אם עכשיו או בכל זמן שיהיה לך נוח ושקט לשבת עם הרופא לקבלת הייעוץ.

רק כדאי לא לשכוח: על מנת שהייעוץ יהיה אפקטיבי, לאחר קביעת התור יש להעלות למערכת מסמכים רפואיים במידת הצורך (לדוגמא: בדיקות דם, צילומי רנטגן, הדמיות) בכדי שהרופא יקבל תמונה ברורה יותר של מצבך. בתום הייעוץ ישלח אליך הרופא סיכום ביקור במייל, באפליקציה או בפקס לפי בחירתך ובמידת הצורך מרשם לתרופות, הפניה למיון או למוקד ביקורופא הקרוב לביתך, או להמשך טיפול או בדיקות.

בביקורופא LIVE יש עוד יתרון. אנו יוצרים בעבורך "רצף טיפולי" ומעבירים את סיכום היעוץ לתיקך הרפואי בקופת החולים.

דאגנו להקל עליך גם בנושא התרופות
כל מירשם שיכתוב עבורך הרופא עובר באופו מקוון וישיר לרשת המחשבים של סופרפארם. כל אשר עליך לעשות זה להכנס לכל אחד מהסניפים של סופרפארם עם תעודה מזהה והמירשם יחכה לך שם.